Nematyti piliakalniai

Kada paskutinįsyk kopei ant miškų glūdumoje stūksančio piliakalnio ir žvalgeisi nuo jo? Kada paskutinįsyk klauseisi miško garsų ar uodei jo kvapą? Liepos 14 d. projektas „100 iššūkių. 5 pojūčiai“ kviečia į antrąją teminę ekskursiją „Nematyti piliakalniai“. Jos metu kviečiame aplankyti rečiau lankomus, Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje esančius piliakalnius, taip pat pakeliui esančius kultūros paveldo objektus. Apie Tauragnų krašto piliakalnius papasakos archeologė Dovilė Baltramiejūnaitė. Ekskursijos metu išgirsite ne tik gamtos garsų, bet ir piliakalnių istorijų, žvalgysities nuo kalvų viršūnių, prisiliesite prie medžio, žolės, žemės bei užuosite jų kvapą. O jei pasiseks, galėsite keliaujant link piliakalnių ir paragauti gamtos teikiamų gėrybių. 
Yra galimybė į ekskursiją važiuoti nuomojamu autobusu bei prisijungti nuosavu transportu. Registruotis ekskursijai dėl pavežėjimo ar kitos informacijos tel. 8 659 82337. DĖMESIO vietų skaičius ribotas! Maršrutas tęsis įvairia kelio danga: asfaltu, žvyrkeliu, žvyruotais miško keliukais.
Kviečiame ir laukiame visų, kurie mėgsta keliauti lėtai ir mėgautis gamtos ir kultūros objektais, nes tie, kurie kažko ieško, negali keliauti greitai.
Nepamirškite sumuštinio, patogios aprangos ir geros nuotaikos!
2018-ieji – Europos kultūros paveldo metai.

Daugiau informacijos
  • 2018-07-14  10:00 - 16:00
Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija, Lūšių g. 16, Palūšė
  • Nemokamas