Parko produktas

Aukštaitijos nacionalinio parko produkto ženklas ir Labanoro regioninio parko produkto ženklas žymi vietos gyventojų ir verslininkų sukurtus produktus ir teikiamas paslaugas, kurie yra draugiški aplinkai ir vartotojui.

Šiuo ženklu siekiama atkreipti dėmesį į produktus ir paslaugas, skatinančias kultūrinio paveldo pažinimą, tradicinių amatų tąsą, gyvosios gamtos saugojimą ir vietos bendruomenių gerovę.

Aukštaitijos nacionalinio parko produkto ženklą turi:

Smagurio medutis

Mūsų bitelės gyvena Ignalinos rajone, natūralių pievų ir miškų platybėse, toli nuo miesto šurmulio. Siekiame, kad mūsų medų lydėtų pasitikėjimas bitininku, geros emocijos ir šilti vasariški prisiminimai.

Ligita Smagurauskienė,  +370 610 33168  

[email protected]

http://smaguriomedutis.weebly.com/

Ekožygiai

Gaivi ir turininga pramoga po Aukštaitijos nacionalinį parką bei Ignalinos kraštą. Keliauti pėsčiomis – tai pamatyti ir pažinti aplinką, kurioje laukia netikėti atradimai.

Žygius  ir ekskursijas veda I kategorijos gidė Rita Ramanauskienė

+370 685 87308,  [email protected]  

http://www.ekozygiai.lt/ https://www.facebook.com/EkoZygiai/

Valdo žuvys

Tradicinis amatininkas Valdas Gaidelis įsikūręs vandens nuglostytame Ginučių kaime, senojo malūno kaimynystėje. Šeimininko sodyboje pagal senuosius krašto receptus verdama žuvienė ir rūkoma ežerų žuvis.

+370 687 39339 

[email protected]

https://www.facebook.com/valdas.gaidelis.9

Jūratės arbatos

Siūbuojančių žolynų spalvose įsikūrusi Jūratės gamtos laboratorija. Čia ruošiami vaistinių augalų mišiniai, įvairių lapų fermentuotos arbatos, maistažolės bei natūrali veido ir kūno kosmetika.

+370  658 99129

[email protected]

https://www.facebook.com/juratesgamtoslaboratorija/