Parko produktas

Aukštaitijos nacionalinio parko produkto ženklas ir Labanoro regioninio parko produkto ženklas žymi vietos gyventojų ir verslininkų sukurtus produktus ir teikiamas paslaugas, kurie yra draugiški aplinkai ir vartotojui.

Geriems kelionės įspūdžiams svarbi kokybiška bei autentiška produktų ir paslaugų pasiūla. Šis ženklas padės keliaujantiems atrasti, o vietos žmonėms populiarinti savo paslaugas ir produktus, kurie atitinka pagrindines darnaus vystymosi vertybes.

Geriausia, ką turime!

Smagurio medutis

Bitės vagonėliu keliauja į pamiškes, o iš surinkto medaus ruošiamos dovanos stiprinti sveikatą ar tiesiog pasmaližiauti.

Ligita Smagurauskienė, +370 620 81580  

[email protected]

Valdo žuvys

Gaidelių sodybos šeimininkas Valdas yra sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinis amatininkas, senojo maisto ruošimo amato puoselėtojas. Žuvienės virimo programos metu sužinosite šio krašto maisto ruošimo tradicijas, paragausite unikalaus skonio žuvienės, o lauktuvėms įsigysite pagal senuosius receptus šviežiai rūkytos ežerų žuvies.

+370 687 39339, 

https://www.facebook.com/valdas.gaidelis.9

http://www.gaideliusodyba.lt/

Jūratės arbatos

Jūratės gamtos laboratorijoje yra ruošiami vaistinių augalų mišiniai, įvairių lapų fermentuotos arbatos, maistažolės žaliesiems kokteiliams. Pas Jūratę taip pat galima įsigyti gydomųjų medžio pumpurų, natūralios veido ir kūno kosmetikos, hidrolatų.

+370  658 99129,  [email protected]

https://www.facebook.com/juratesgamtoslaboratorija/

Eko žygiai

Keliauti pėsčiomis – tai pamatyti ir pažinti aplinką, kurioje laukia netikėti atradimai. Ignalinos apylinkėse vyksta stebuklai: miškų ošimas užgožia miesto triukšmą, ežerai atgaivina, kalvos išjudina sustingusį kūną, vėjas išvalo galvą ir įpučia naujų idėjų, o kelyje sutiktos Laumės seka pasakas…

Žygius ir ekskursijas veda I kategorijos gidė Rita Ramanauskienė

http://www.ekozygiai.lt/

https://www.facebook.com/EkoZygiai/