Kontaktai

Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija

Lūšių g. 16, Palūšės k., 30202 Ignalinos r.
Tel. (8 386) 53135
El. paštas  direkcija@aparkai.lt

Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centras, Lūšių g. 16, Palūšės k., Ignalinos r. (8 386) 47478 info@aparkai.lt
Labanoro regioninio parko lankytojų centras, Seniūnijos g. 19, Labanoras, Švenčionių r. 8 659 73078 info@aparkai.lt
Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Direktorius Gedas Kukanauskas 8 687 59330 gedas.kukanauskas@aparkai.lt
Direktoriaus pavaduotojas Sigitas Žvinys 8 687 54890 sigitas.zvinys@aparkai.lt
Kraštovaizdžio apsaugos skyrius
Skyriaus vedėjas Voldemaras Kutra 8 687 87893 voldemaras.kutra@aparkai.lt
Vyr. specialistė Vanda Valinskienė 8 687 87883 vanda.valinskiene@aparkai.lt
Vyr. specialistas Žydrius Mukulys 8 616 38714 zydrius.mukulys@aparkai.lt
Vyr. specialistas Algirdas Panavas 8 614 78644 algirdas.panavas@aparkai.lt
Vyr. specialistas Andrius Juodelis 8 615 38004 andrius.juodelis@aparkai.lt
Biologinės įvairovės skyrius
Skyriaus vedėjas Tautgirdas Masiulis 8 685 12779 tautgirdas.masiulis@aparkai.lt
Vyr. specialistė Gintarė Grašytė 8 626 15635 gintare.grasyte@aparkai.lt
Vyr. specialistė Violeta Jasiulienė (8 386) 53135 violeta.jasiuliene@aparkai.lt
Vyresn. specialistė Asta Survilaitė (8 386) 53135 asta.survilaite@aparkai.lt
Lankytojų aptarnavimo skyrius
Skyriaus vedėjas Linas Stanaitis 8 643 08743 linas.stanaitis@aparkai.lt
Vyr. specialistė Giedrė Šukytė 8 659 82337 giedre.sukyte@aparkai.lt
Vyr. specialistė Sigutė Mudinienė 8 672 07498 sigute.mudiniene@aparkai.lt
Specialistė Rimutė Rutkauskaitė 8 628 46478 rimute.rutkauskaite@aparkai.lt
Labanoro regioninio parko lankytojų centro administratorė Danguolė Radziulienė 8 659 73078 danguole.radziuliene@aparkai.lt
Bitininkystės muziejaus poskyris
Tel. 8 686 12105
Poskyrio vedėja Danutė Indrašienė 8 686 12105 danute.indrasiene@aparkai.lt
Ekskursijų vadovė Vita Šuminienė 8 686 12105 vita.suminiene@aparkai.lt
Bendrųjų reikalų skyrius
Skyriaus vedėja Asta Lašinskienė 8 659 82302 asta.lasinskiene@aparkai.lt
Skyriaus vedėjo pavaduotoja Danutė Sukovienė 8 687 87836 danute.sukoviene@aparkai.lt
Vyr. specialistas Tomas Ragaišis 8 659 73410 tomas.ragaisis@aparkai.lt
Vyr. specialistė Jūratė Gimževskienė 8 614 78590 jurate.gimzevskiene@aparkai.lt
Vyresn. specialistė Stasė Urbonienė 8 612 91125 stase.urboniene@aparkai.lt
Ūkvedys Imantas Kazakevičius 8 687 77320 imantas.kazakevicius@aparkai.lt