Kontaktai

Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija
Tel. (8 386) 53135
El. paštas  direkcija@aparkai.lt

Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centras (8 386) 47478 info@aparkai.lt
Labanoro regioninio parko lankytojų centras 8 659 73078 info@aparkai.lt
Pareigos Vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Direktorius Gedas Kukanauskas 8 687 59330 gedas.kukanauskas@aparkai.lt
Direktoriaus pavaduotojas Sigitas Žvinys 8 687 54890 sigitas.zvinys@aparkai.lt
Vyr. specialistas teisei Tomas Ragaišis 8 659 73410 tomas.ragaisis@aparkai.lt
Referentė Jūratė Gimževskienė 8 614 78590 jurate.gimzevskiene@aparkai.lt
Kraštotvarkos skyrius
Skyriaus vedėjas Voldemaras Kutra 8 687 87893 voldemaras.kutra@aparkai.lt
Vyr. specialistė miškininkystei ir žemėtvarkai Vanda Valinskienė 8 687 87883 vanda.valinskiene@aparkai.lt
Vyr. specialistas kraštotvarkai Žydrius Mukulys 8 616 38714 zydrius.mukulys@aparkai.lt
Vyr. specialistas-inspektorius Algirdas Panavas 8 614 78644 algirdas.panavas@aparkai.lt
Vyr. specialistas-inspektorius Andrius Juodelis 8 615 38004 andrius.juodelis@aparkai.lt
Gamtos skyrius
Skyriaus vedėjas Tautgirdas Masiulis 8 685 12779 tautgirdas.masiulis@aparkai.lt
Vyr. specialistė Gintarė Grašytė 8 626 15635 gintare.grasyte@aparkai.lt
Vyr. specialistas Audrius Grinskis 8 659 73409 audrius.grinskis@aparkai.lt
Vyresn. specialistė Asta Survilaitė   asta.survilaite@aparkai.lt
Vyr. specialistė Violeta Jasiulienė   violeta.jasiuliene@aparkai.lt
Informacijos ir kultūros paveldo skyrius
Skyriaus vedėjas Linas Stanaitis 8 643 08743 linas.stanaitis@aparkai.lt
Vyr. specialistė kultūros paveldui Giedrė Šukytė 8 659 82337 giedre.sukyte@aparkai.lt
Vyr. specialistas-kultūrologas Sigutė Mudinienė 8 672 07498 sigute.mudiniene@aparkai.lt
Specialistė Rimutė Rutkauskaitė 8 628 46478 rimute.rutkauskaite@aparkai.lt
Labanoro regioninio parko lankytojų centro administratorė Danguolė Radziulienė 8 659 73078 danguole.radziuliene@aparkai.lt
Bitininkystės muziejaus poskyrio vedėja Danutė Indrašienė 8 686 12105 danute.indrasiene@aparkai.lt
Bitininkystės muziejaus ekskursijų vadovė Vita Šuminienė 8 686 12105 vita.suminiene@aparkai.lt
Gamtos mokyklos neformaliojo švietimo specialistė Aira Mudėnienė 8 659 62851 gamtosmokykla@aparkai.lt
Finansų skyrius
Skyriaus vedėja Danutė Sukovienė 8 687 87836 danute.sukoviene@aparkai.lt
Vyresn. specialistė-buhalterė Stasė Urbonienė 8 612 91125 stase.urboniene@aparkai.lt
Bendrųjų reikalų skyrius
Skyriaus vedėja Asta Lašinskienė 8 659 82302 asta.lasinskiene@aparkai.lt
Specialistas Imantas Kazakevičius 8 687 77320 imantas.kazakevicius@aparkai.lt