Lankytojo bilietas

Visi Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko lankytojai gali prisidėti prie šių saugomų teritorijų puoselėjimo ir jų gamtos bei kultūros vertybių išsaugojimo. Tereikia įsigyti parko lankytojo bilietą už 1 €, 5 € arba 25 €. Kaip ir kitų valstybinių parkų lankytojo bilietai, taip ir Aukštaitijos nacionalinio parko bei Labanoro regioninio parko lankytojo bilietai yra neprivalomi pavieniams lankytojams, tačiau privalomi visuose komerciniuose renginiuose. Įsigydami simbolinį lankytojo bilietą galite realiai prisidėti prie lankomų objektų aplinkos tvarkymo, retųjų rūšių buveinių išsaugojimo, pažintinių takų priežiūros, rekreacinių ir lauko informacinės sistemos įrenginių remonto bei atnaujinimo.

Lankytojo bilietus galima įsigyti:

  • Aukštaitijos nacionalinio parko Lankytojų centre, Lūšių g. 16, Palūšės k., Ignalinos r.;
  • Labanoro regioninio parko lankytojų centre, Seniūnijos g. 19, Labanoras, Švenčionių r.;
  • Lankytojo bilietą galima įsigyti „Perlo“ terminaluose, „Bilietai.lt" internetinėje platinimo sistemoje, „Bilietai.lt" kasose (taikomi papildomi paslaugos aptarnavimo mokesčiai).
  • SMS žinute, numeriu 1860 siunčiant saugomos teritorijos pavadinimo trumpinį (ANP arba LRP), o taip pat nuskenavus atitinkamą QR kodą ir išsiuntus automatiškai suformuotą žinutę (taikomi papildomi paslaugos aptarnavimo mokesčiai).

Lankytojo bilietas