Sodyba „Alksno žavesys“

Šeimoms su vaikais

Sodyba „Alksno žavesys“

Sodyba „Alksno žavesys“ – jauki ir išskirtinę ramybę spinduliuojanti vieta, išsiilgusiems poilsio ir gamtos  Aukštaitijos nacionaliniame parke, Ignalinos rajone, ant Alksno ežero kranto.

Sodyboje yra du namai – didysis ir mažasis, kuriuose galime apgyvendinti iki 30 žmonių. Didžiajame name galime apgyvendinti iki 20 žmonių, o mažajame – iki 10 žmonių. Jūsų patogumui abiejuose namuose įrengtos jaukios svetainės su virtuvėmis, dušo kabinomis ir tualetais. Visada garantuojame švarą ir jaukumą!

Turime puikią pirtį, kurioje atgaivinsite ne tik kūną, bet ir sielą, bei atgausite jėgas išsimaudę Alksno ežere.

Mėgstantiems aktyvų poilsį, siūlome aplankyti gražiausias Aukštaitijos nacionalinio parko vietas, išeiti į pėsčiųjų žygį ar surengti baidarių turą ir atrasti kitą širdžiai mielą veiklą. Garantuojame, jog Aukštaitijos nacionalinio parko grožis abejingų nepaliks.

Mes stengiamės, jog sodyboje „Alksno žavesys“ visada vyrautų tyla ir ramybė, todėl garsus muzikos klausymas ir triukšmavimas yra nepriimtinas ir draudžiamas. Labai stengiamės, jog visi atostogaujantys pas mus puoselėtų tas pačias vertybes, bei savo elgesiu nesudarytų nepatogumų kitiems sodybos svečiams, ramiai ilsėtųsi ir draugiškai naudotųsi bendra sodybos teritorija. Iš anksto susitarus yra galimybė į sodybą atvykti su augintiniu.

Pažadame, jog pas mus atrasite ramybę, pailsėsite, viską pamiršite, mėgausitės buvimu ir nuostabia Aukštaitijos nacionalinio parko gamta. Visada drąsiai skambinkite ir rašykite mums, mes su malonumu padėsime Jums suplanuoti svajonių atostogas mūsų sodyboje. Iki malonių susitikimų vasaros sezono metu!

Sodybos „Alksno žavesys“ teikiamos apgyvendinimo paslaugos pažymėtos Aukštaitijos nacionalinio parko produkto ženklu!