Lankytojų centro ekspozicija Labanore

Šeimoms su vaikais

Ramus poilsis

Pritaikyta keliaujantiems dviračiu

Lankytojų centro ekspozicija Labanore

„Didžiosios girios glėbyje“ – taip pavadinta Labanoro lankytojų centre įrengta ekspozicija, pristatanti Labanoro girios, kurioje nuo seno sau rado vietos ir žmonės, ir augalai bei gyvūnai, vertybes. Ekspozicijoje  tikrai  yra ką veikti visai šeimai: nuo darželinuko vaiko iki tėvelio ar viską žinančio senelio. Galima žaisti žaidimus, įlįsti į „urvą“ ir „sutikti“ daug įdomių žvėrelių, pasiklausyti paukščių balsų arba įdomaus Labanoro kraštui būdingo instrumento – „Labanoro dūdos“  – garsų, pamatyti kaip iš arti atrodo drugelio sparnas, musė ar kiti vabzdžiai, pasijusti erelio žuvininko šeimos dalimi.

Darbo laikas:

Nuo 2022 metų lapkričio 7 iki 2023 metų vasario 28 d. pirmadieniais lankytojų centro darbuotojai dirba nuotoliniu būdu ir lankytojų nepriima.

Nuo gegužės 18 d. iki rugsėjo 13 d. – antradieniais–šeštadieniais nuo 8 iki 17 val. Poilsio dienos – sekmadienis ir pirmadienis.

Ne sezono metu – pirmadieniais–penktadieniais nuo 9 iki 17 val.

Lankytojų centro ekspozicijos lankymas savarankiškai  - 2 € asmeniui (50 proc. nuolaida taikoma moksleiviams, studentams ir senjorams, neįgaliesiems lankymas nemokamas).

Lankytojų centro ekspozicijos pristatymas – 1 € asmeniui