Edukacinė programa „Vilnonė bitelė“

Šeimoms su vaikais

Edukacinė programa „Vilnonė bitelė“

Programos tikslas – supažindinti su viena seniausių neaustinių medžiagos formų, kuriai pasigaminti nereikia naudoti jokių rišamųjų elementų, tik mechaninio darbo ir vandens. Per patyriminę veiklą skatinti domėjimąsi krašto istorija, patrauklia forma supažindinti su aplinka, kurioje gyveno seneliai ir proseneliai, atskleisti praeities  ir šiuolaikinio pasaulio sąsajas.
Vilnos vėlimas –  tai ypatinga  veikla, kurios proceso metu jaučiamas nusiraminimas, nuotaikos pagerėjimas. Tai pati tikriausia senolių išbandyta natūrali terapija, nes veliant nuolat stimuliuojami nerviniai taškai esantys pirštų galuose. Harmonijos pojūtį paryškina lietimasis su natūralia medžiaga – vilna. Tik natūrali vilna turi ypatybių susivelti, formuoti veltinį. Užsiėmimo metu išbandysite tradicinį šlapiąjį vilnos vėlimą karštu vandeniu ir muilu, pajusite vilnos vėlimosi galimybes. Pasigaminsite suvenyrą – vilnonę bitę ir ją dekoruosite..

Edukacinės programos užsakomos iš anksto. Būtina! Apie pasikeitimus informuoti ne vėliau kaip prieš savaitę iki atvykimo dienos.
Programa skirta visoms amžiaus grupėms. 
Grupės dydis – nuo 10 iki 15 asmenų.
Trukmė – 2 valandos. Kaina – 8 € asmeniui + muziejaus lankymo bilietas.