Ekskursija po Palūšę

Šeimoms su vaikais

Ekskursija po Palūšę

 Jei nusprendėte kelias valandas turiningai praleisti Palūšėje, siūlome užsisakyti 1 val. ekskursiją pėsčiomis po Palūšę.
 Ekskursija pradedama Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centre, čia dalyviai supažindinami su parko ir Palūšės kaimo istorija. Aplankoma Palūšės bažnyčia, viena iš gražiausių ir seniausių medinių bažnyčių Lietuvoje, kurią daugelis yra regėję ant jau istorinės vieno lito popierinės kupiūros. Parke slypinčios archeologinės vertybės pristatomos archeologinėje ekspozicijoje: su pilkapių kultūra supažindina natūralaus dydžio pilkapio maketas, o akmens amžiaus būsto rekonstrukcija leidžia pažvelgti į šiuose kraštuose prieš tūkstančius metų gyvenusių žmonių buitį. 

Ekskursijos užsakomos iš anksto ir vedamos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
 
Ekskursijos kaina grupei iki 10 asmenų:
Gido paslauga: 20 € 
Archeologinės ekspozicijos lankymas 1 € asmeniui (su nuolaida – 0,50 €)
 
Ekskursijos kaina grupei virš 10 asmenų:
Gido paslauga: 2 € asmeniui
Archeologinės ekspozicijos lankymas 1 € asmeniui (su nuolaida – 0,50 €)
 

Nuolaidos taikomos objekto lankymui: Ikimokyklinio amžiaus vaikams (organizuotos grupės dalyviams), moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senatvės pensininkams – su 50 proc. nuolaida

Vienam mokytojui ar grupės vadovui, lydinčiam grupę iki 10 asmenų, dviem mokytojams ar grupės vadovams, lydintiems didesnę kaip 10 asmenų grupę paslaugos (išskyrus laikino apgyvendinimo paslaugą) teikiamos nemokamai.

 

Visi įkainiai ir nuolaidos