„Paukščių kaimas“

Šeimoms su vaikais

Ramus poilsis

Pritaikyta keliaujantiems dviračiu

„Paukščių kaimas“

 Jei trokšti laimės, Laimės paukštė gyvena Cijonuose. Atvažiuok ir surask ją.
 Tai vieta vaizdingame Aukštaitijos nacionaliniame parke, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs ir išgirsti daugiau jų balsų nei kada nors esi girdėjęs.
 Apsilankę susipažinsite su „Paukščių kaimo“ sparnuočiais, sužinosite apie paukščius. Vaišinsimės milžiniškoje keptuvėje ant laužo ugnies iškepta kiaušiniene iš įvairių paukščių kiaušinių ir ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata.
 Apie sparnuočius šeimininkė gali valandų valandas pasakoti, nes tik „Paukščių kaime“ gyvena daugybė naminių paukščių rūšių. Tarp jų yra kilusių ir iš Afrikos. Kalbama, kad čia galima išvysti savo laimės paukštę, išmokti rašyti žąsies plunksna, pašaudyti iš lanko ir pamatyti tai, ko dar nematėme. Cijonuose sukamas didžiulis laimės paukštės lizdas, kuriame kiekvienas pabuvosite. Apžiūrėsite naujai parengtą naminių paukščių kiaušinių ekspoziciją.
 Svečiai čia šiltai priimami, gurmaniškais patiekalais bei kitais siurprizais nustebinami. Programa skirta suaugusiems, šeimoms, vaikų grupėms ir mokiniams.